Войти

🇪🇺 ЄС продовжує шукати шляхи розв’язання енергетичної кризи

🇪🇺 ЄС продовжує шукати шляхи розв’язання енергетичної кризи

Європейський Союз погодився продовжити низку надзвичайних дій для вирішення енергетичної кризи, а Німеччина, піддавшись певному тиску з боку інших держав-членів, зголосилася на продовження роботи щодо тимчасового обмеження цін на природний газ, зазначає Вloomberg

«Ми також надіслали чіткий сигнал ринку. Це означає, що ми готові діяти разом, що ми здатні працювати спільно і є сильна політична воля. Я впевнений, що ефект буде дуже скоро», – сказав президент Європейської ради Шарль Мішель в межах Саміту ЄС.

Після інтенсивних переговорів лідери попросили виконавчий орган ЄС запропонувати «тимчасовий динамічний ціновий коридор для транзакцій з природним газом, щоб негайно обмежити випадки надмірних цін на нього». Вони також заявили, що будуть працювати над тимчасовою системою для обмеження ціни на блакитне паливо для виробництва електроенергії, включаючи аналіз витрат і вигод.

«Ми розробимо додатковий новий індекс, щоб краще відображати ситуацію з цінами на зріджений природний газ, а тим часом створимо механізм корекції ринку, щоб обмежити випади надмірних цін на газ», – наголосила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

bloomberg.com/news/articles/2022-10-21/eu-backs-emergency-energy-steps-with-move-toward-gas-price-cap">bloomberg.com/news/articles/2022-10-21/eu-backs-emergency-energy-steps-with-move-toward-gas-price-cap

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
🇪🇺 ЄС продовжує шукати шляхи
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/14082-rosijska-federatsija-vtratila-vropejskij.html