Войти

⛑ Контроль за станом здоров’я персоналу Енергоатома – один із пріоритетів Компанії

Контроль за станом здоров’я персоналу Енергоатома – один із пріоритетів Компанії

22 листопада 2023 року під головуванням Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі відбулася нарада щодо медичної місії агентства на українські АЕС. Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та т.в.о. Голови Держатомрегулювання Олег Коріков долучилися до наради в режимі онлайн.

Гендиректор МАГАТЕ зауважив, що фізичне та психічне здоров'я є життєво важливим для ядерної безпеки, і що місія допомоги оператору АЕС України показала, як програма з надання медичної допомоги підтримує здоров’я працівників Енергоатома у складних умовах.

Президент Компанії Петро Котін відзначив низку досягнень за пів року роботи Місії та наголосив на тому, що значна увага збереженню та відновленню психічного здоров’я персоналу в Компанії приділяється постійно:

«Команда психологів ВП АЕС України розробила перелік різнопланових потреб, який був затверджений ДП «НАЕК «Енергоатом». Наразі вже розпочали співпрацю з експертами МАГАТЕ щодо реалізації цих потреб».

Петро Котін подякував представникам Міжнародного агентства з атомної енергії та його генеральному директору Рафаелю Гроссі за підтримку атомної енергетики України у такий непростий для країни час та підкреслив, що Енергоатом докладає усіх зусиль для безпечної експлуатації вітчизняних АЕС в умовах повномасштабної військової агресії російської федерації.

«Контроль за станом здоров’я персоналу Компанії є для нас пріоритетною задачею. Енергоатом повною мірою усвідомлює свою відповідальність перед суспільством за збереження життя і здоров’я персоналу, населення міст-супутників АЕС та держави»,
– зазначив керівник НАЕК.

У заході також взяли участь заступник Генерального директора МАГАТЕ Ліді Еврард, генеральні директори Південноукраїнської, Хмельницької та Рівненської атомних станцій.

Для довідки:

Програма МАГАТЕ з надання медичної допомоги оперативному персоналу атомних електростанцій (АЕС) в Україні була оголошена Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі 26 квітня 2023 року з урахуванням складних і стресових умов, в яких оперативний персонал українських АЕС виконує свої обов'язки.

Ця програма має на меті забезпечити оперативний персонал АЕС України доступом до послуг, необхідних для забезпечення фізичного та психічного здоров'я атомників, а отже, їхньої постійної придатності до виконання посадових обов'язків.

#новини_компанії

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW | IN | TH | EA
⛑ Контроль за станом здоров’я
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/77736-u-kitai-znachno-zrosla-kilkist.html