Войти

🇺🇦 🇪🇺 В межах підготовки до саміту Україна – ЄС Енергоатом взяв участь у засіданні Кластеру з економічного та секторального співробітництва

🇺🇦 🇪🇺 В межах підготовки до саміту Україна – ЄС Енергоатом взяв участь у засіданні Кластеру з економічного та секторального співробітництва

Сьогодні, 25 січня 2023 року, розпочалося восьме засідання Кластеру з енергетики, транспорту, навколишнього середовища, кліматичних дій і цивільного захисту підкомітету Україна – ЄС з економічного та секторального співробітництва. У заході взяв участь віцепрезидент ДП «НАЕК «Енергоатом» Хартмут Якоб, який поінформував присутніх про поточний стан атомної енергетики в нашій країні.

Він наголосив, що дії збройних сил рф в Україні становлять пряму загрозу ядерній безпеці та захищеності вітчизняних АЕС, а ситуація на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції залишається «загрозливою». Водночас Енергоатом навіть під час війни продовжує працювати над реалізацією наявних та нових інвестиційних проєктів, зокрема щодо будівництва нових АЕС.

Європейські партнери підкреслили, що повністю підтримують вимогу української сторони про повну деокупацію ЗАЕС та готові й надалі надавати необхідну допомогу і підтримку атомній енергетиці України.

НАЕК «Енергоатом» вдячний всім, хто допомагає забезпечувати безпечну експлуатацію українських АЕС.

#НовиниКомпанії

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW | IN
🇺🇦 🇪🇺 В межах підготовки
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/28059-ssha-otpravjat-ukraine-31-tank.html