Войти

💡10 жовтня 2022 року московія почала нищити енергетичну інфраструктуру нашої країни з метою занурити нас в темряву

DeepState UA

25-01-2023, 12:01
💡10 жовтня 2022 року московія почала нищити енергетичну інфраструктуру нашої країни з метою занурити нас в темряву. Донині їм це не вдалось, хоча пересічний українець напам’ять вивчив графіки відключень світла у своєму помешканні — інструменту компенсації і балансування пошкоджень енергосистеми.

⚠️ Проте з самого початку як такі графіки почали застосовуватись, і з кожним днем ми все частіше чуємо наратив, що світло вимикають не через критичні пошкодження, а через те, що електроенергію продають в Європу. Навіть таблички якість прикріпляють з сайту ENTSO-e Transparency. Проте ігнорують один факт...

🤥Вивчили багато таких повідомлень, і вирішили наочно довести що це — брехня.

🧮Ми звели у єдину табличку всі дані по фізичному перетіканню потоків електроенергії через кордони з Угорщиною, Словаччиною, Молдовою та Румунією. Табличка включає в себе сумарний погодинний показник експорту і імпорту електроенергії через кордон в період з 00:00 18.01.23 до 00:00 23.01.23. Джерело — ENTSO-E Transparency Platform, платформа прозорості і відкритих даних ENTSO, європейської мережі операторів системи передачі електроенергії.

📊А потім намалювали графік.
На графіку червоним позначений експорт електроенергії закордон, а синім — імпорт з-за кордону в Україну. Жовтою лінією показана абсолютна різниця між імпортом і експортом.

🤷Як бачимо, ніякого "шаленого продажу електроенергії сотнями тисяч мегават в Європу" немає. Ба більше — Україна імпортує більше ніж експортує. За вказаний проміжок часу Україна експортувала 98 242 МВт, а імпортувала 108 490 МВт, тобто на 10 248 МВт більше.

🤔То чому енергія так активно перетікає через кордон? Все дуже просто: це один з механізмів компенсації дефіциту та покриття пікових споживань, адже наша генерація та наші мережі розподілу сильно ушкоджені. Тобто Європа допомагає нашій енергосистемі балансуватись, забираючи, транспортуючи, і повертаючи нам електроенергію тоді, коли нам це потрібно.

⚡️💪Дякуємо енергетикам за колосальну працю, завдяки якій ми можемо писати цей текст, а ви — читати нас.
💡10 жовтня 2022 року московія
0
https://vojna-v-ukraine.com/deepstateua/27911-z-privodu-operatsijnoi-bezpeki.html