Войти

🗣 «Бачу ознаки згоди як України, так і росії на створення зони ядерної безпеки довкола ЗАЕС», – Гроссі

🗣 «Бачу ознаки згоди як України, так і росії на створення зони ядерної безпеки довкола ЗАЕС», – Гроссі

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Маріано Гроссі
на полях Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку провів зустрічі з главою МЗС України Дмитром Кулебою та очільником закордонного відомства росії, під час яких обговорив ситуацію з ядерною безпекою в контексті російсько-української війни.

Керівник МАГАТЕ зазначив, що бачить ознаки згоди як України, так і росії на створення зони ядерної безпеки довкола Запорізької атомної електростанції. Після спілкування з Дмитром Кулебою Гроссі заявив про готовність знову приїхати до України, щоб прискорити перемовини.

«Ми розпочали конструктивні й активні консультації з міністром закордонних справ України щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС. Сподіваюсь, що незабаром відвідаю Україну. І, можливо, пізніше, у певний момент часу – росію», – сказав він.

Гроссі додав, що процес потрібно пришвидшити: «З урахуванням серйозності ситуації й того, що відбувається на місці, маємо рухатися швидко. Ми намагаємося, щоб це сталося якнайшвидше».

https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/09/21/7147257/">https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/09/21/7147257/

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
🗣 «Бачу ознаки згоди як
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/8299-rosijskij-radiatsijnij-shantazh.html