Войти

Співробітники БЕБ та прокуратури Станков, Стадник, Таркан, Образенко та інші «зливають» гучну справу російського букмекера 1xBet — ЗМІ

Співробітники БЕБ та прокуратури Станков, Стадник, Таркан, Образенко та інші «зливають» гучну справу російського букмекера 1xBet — ЗМІ

Ще не забуто справу російського букмекера 1xBet, який потрапив під санкції та очевидні факти приналежності до країни-агресора та роботи на спецслужби ерефії. ТОВ "Твоя беттингова компанія" (представник 1xBet в Україні) досі судиться і намагається скасувати рішення про анулювання ліцензії букмекера.

Суд став на бік держави, проте судячи з того, що вже більше року триває розслідування кримінального провадження з боку Бюро економічної безпеки (БЕБ) та прокурорів Офісу Генерального прокурора, а жодного поступу немає, є висока ймовірність того, що цю справу «зіллють», пише видання Вголос.
З матеріалів суду відомо, що цією справою «займаються» детективи захисту економіки у сфері віртуальних активів Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України, а також прокурори Офісу Генерального прокурора, серед яких детектив БЕБ Володимир Стасенко та прокурори Офісу Генерального прокурора Олександр Таркан, Ігор Стадник , Олександр Станков, Юрій Образенко, які ведуть та курирують цю справу, не передають нові матеріали до суду та не залучають відповідальних до справедливого покарання.
У матеріалах справи навіть не зазначено збитку, завданого державі, внаслідок несплачених податків до бюджету України на десятки мільйонів гривень. Не перебувають під вартою і фігуранти кримінальної справи, зокрема, керівник компанії. За весь цей час поки що заарештовано лише корпоративні права ТОВ «Твоя беттингова компанія».

За словами джерела в БЕБ, справа 1xBet просто «зливають», розслідування не проводиться, а детективи БЕБ та прокурори саботують її, не приходять навіть до суду.

Раніше, як писали ЗМІ, аналогічним чином «зливалася» інша велика справа, пов'язана із санкціями та російським майном.
Також нагадаємо, про справу «Брокард-Україна», російським власникам якої вищезазначені детективи БЕБ та прокурори допомогли вийти з-під санкцій та справі про продаж заарештованого БЕБ на потреби ТрО майна, яке потім поверталося бізнесменам за викуп або продавалося на «чорному» ринку.

Україна Online | Підписатись
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/73195-pro-situatsiju-v-ukrainskij.html