Войти

💙💛 Енергоатом цінує роботу кожного працівника ЗАЕС із проукраїнською позицією

💙💛 Енергоатом цінує роботу кожного працівника ЗАЕС із проукраїнською позицією

Компанія гарантує виплату всіх фінансових зобов’язань персоналу ЗАЕС, який має проукраїнську позицію, заявив президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Це стосується заробітної плати, надбавок за роботу в важких умовах окупації, винагород за підсумками року та премій до Дня енергетика.

«Патріоти отримають усі ці виплати в повному обсязі, навіть якщо перебуватимуть у вимушеному простої через недопуск їх рашистами до робочих місць», – наголосив Петро Котін.

А голова первинної профспілкової організації Енергоатома Олексій Лич зазначив: керівництво Компанії разом з її профспілковим комітетом протягом усього часу окупації Запорізької АЕС забезпечують персонал станції всіма виплатами, передбаченими Колективним договором.

Зокрема, керівник профспілки нагадав про ухвалене рішення стосовно додаткових виплат персоналу ЗАЕС, який зберіг вірність Україні. Йдеться про запроваджену в квітні 2022 року надбавку в розмірі 20% від посадового окладу, яка нараховується за роботу в складних умовах окупації. Вже з 1 січня 2023 року розмір цієї надбавки збільшиться до 50%. Гроші ж український персонал ЗАЕС отримає одразу після деокупації станції та звільнення її від рашистів.

Крім того, профспілковий комітет взяв на себе фінансову підтримку евакуйованих членів сімей працівників Енергоатома, які залишилися на робочих місцях, та евакуйованого персоналу. Станом на сьогодні всім їм сумарно вже виплатили понад 74 млн грн. Водночас працівницям з дітьми до семи років з вересня по листопад поточного року була встановлена доплата в розмірі мінімальної зарплатні. Загальний обсяг цієї допомоги становив понад 16 млн грн.

Олексій Лич також наголосив, що Компанією наразі опрацьовані алгоритми компенсацій можливих фінансових втрат проукраїнського персоналу ЗАЕС у разі його недопущення окупантами на робочі місця.

Що ж стосується всіх працівників Енергоатома, то у першому кварталі 2023 року Компанія виплатить відкладену премію до Дня енергетика за 2022-й і, як зазвичай, у першому-другому кварталах буде виплачена премія за підсумками роботи в 2022 році (так звана тринадцята зарплата).

Нагадаємо, 26 грудня в Енергоатомі затвердили Колективний договір на 2023-2024 роки.

#НовиниКомпанії #ЗАЕС

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
💙💛 Енергоатом цінує роботу кожного
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/23648-putin-podpisal-ukaz-o-spetsialnyh.html