Войти

Короткий звіт про сьогоднішній день – ще один день іще одного тижня нашого спротиву

Короткий звіт про сьогоднішній день – ще один день іще одного тижня нашого спротиву. 
 
Перше – фронт. Бахмут, Кремінна та інші напрямки на Донбасі, які потребують зараз максимуму сил і концентрації. Ситуація там важка, болісна. Окупанти витрачають усі доступні їм ресурси – а це значні ресурси, – щоб вичавити хоча б якесь просування. І я дякую усім нашим хлопцям, які стоять на позиціях, стоять міцно і які все ж знаходять можливості, щоб не тільки нічого не втратити, але й вибивати окупантів, «мінусувати» їх. 
 
Друге – це енергетика. Сьогодні я провів спеціальну нараду з урядовцями щодо ситуації в енергетиці й інфраструктурі. Готуємося до наступного року, і не лише до зимових місяців. Є загрози, які маємо усунути. Є кроки, які мають бути зроблені. І держава їх обовʼязково зробить. 
 
Третій пункт. Провів сьогодні розширену нараду щодо підсумків візиту в США та реалізації домовленостей. Час втрачати не будемо. Усе, про що домовились у Вашингтоні, реалізуємо швидко. Настільки, наскільки можливо.

Слава Україні!
Короткий звіт про сьогоднішній день – ще один день іще одного тижня нашого спротиву Короткий звіт про сьогоднішній день – ще один день іще одного тижня нашого спротиву Короткий звіт про сьогоднішній день – ще один день іще одного тижня нашого спротиву
preview
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/23522-ukraina-v-kontse-fevralja-hochet.html