Войти

🇩🇪 Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен повідомила, що федеральний уряд її держави докладає всіх зусиль, щоб забезпечити швидке постачання запасних частин, необхідних для відновлення енергетичної

🇩🇪 Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен повідомила, що федеральний уряд її держави докладає всіх зусиль, щоб забезпечити швидке постачання запасних частин, необхідних для відновлення енергетичної інфраструктури України.

Водночас пані посол зауважила, що важливо не лише відновлювати наявну систему, але й шукати рішення на базі відновлюваної енергії зменшувати вразливість від російських атак:

«Із попелу має постати щось нове і краще. Більше децентралізованих рішень на базі відновлюваної енергії допоможуть забезпечити енергопостачання в Україні. За такого варіанту енергосистема не буде настільки вразливою при влучанні в деякі вузлові пункти».

ukrinform.ua/rubric-economy/3637690-posol-nimeccini-poradila-ak-zrobiti-energosistemu-ukraini-mens-vrazlivou-vid-atak-rf.html">ukrinform.ua/rubric-economy/3637690-posol-nimeccini-poradila-ak-zrobiti-energosistemu-ukraini-mens-vrazlivou-vid-atak-rf.html

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
🇩🇪 Посол Німеччини в Україні
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/22684-krinzh-dnja-vs-rf-v.html