Войти

⚛️ Останній енергоблок-«тисячник» Енергоатома підключений до мережі

⚛️ Останній енергоблок-«тисячник» Енергоатома підключений до мережі

Сьогодні, 13 грудня 2022 року, о 01:09 підключили до електромережі останній енергоблок-«тисячник» Енергоатома (потужністю 1000 МВт), триває набір потужності. Непростий ремонт з усунення пошкоджень, отриманих внаслідок обстрілів енергосистеми України 23 листопада 2022 року, завершено.

Таким чином, енергосистема отримала додаткових 1000 МВт-год електроенергії. Зараз всі 9 енергоблоків вітчизняних атомних електростанцій, розташованих на підконтрольній Україні території, працюють на максимальній наявній потужності.

«Щиро дякую інженерам-атомникам, ремонтникам й усьому колективу за це досягнення та швидко проведену роботу з відновлення пошкодженої інфраструктури», – наголосив президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Ще шість енергоблоків-«тисячників» тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції зупинені. Їхнє включення блокується рашистами. ЗАЕС продовжує постійно споживати близько 100 МВт на власні потреби від енергосистеми України.

«Вірю, що залишилося недовго чекати, коли найбільша в Європі Запорізька АЕС буде звільнена з варварської рашистської окупації, і тоді ми зможемо видавати повну атомну потужність Енергоатома в енергосистему для потреб наших громадян та економіки, як ми це завжди робили взимку. А поки цього не сталося, сподіваємось і всіляко підтримуємо зусилля ЗСУ та усієї прогресивної світової спільноти щодо якнайшвидшого звільнення ЗАЕС і відновлення роботи всіх шести її енергоблоків», – зазначив Петро Котін.

#НовиниКомпанії

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
⚛️ Останній енергоблок-«тисячник» Енергоатома підключений
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/21626-energoblok-aes-jakij-bulo.html