Войти

‼️ Працівників Запорізької АЕС номіновано на звання «Людина року з контролю над озброєннями»

‼️ Працівників Запорізької АЕС номіновано на звання «Людина року з контролю над озброєннями»

Щороку Асоціація контролю над озброєннями номінує окремих осіб і колективи на звання «Людина року з контролю над озброєннями» (Arms Control Person(s) of the Year).

Цьогоріч за героїчні зусилля з підтримки ядерної та радіаційної безпеки на атомній станції в умовах величезних труднощів, спричинених російською військовою окупацією та в умовах триваючих обстрілів станції, номінували персонал ЗАЕС.

Номінантів на почесне звання відзначають за значні зусилля для просування ефективного контролю над озброєннями, нерозповсюдження та роззброєння, підтримання ядерної та радіаційної безпеки, а також підвищення обізнаності про загрози, які створює зброя масового ураження.

«Ми розуміємо, що ця номінація є малою втіхою, оскільки народ України терпить труднощі та втрати, спричинені вторгненням, але ми сподіваємося, що номінація допоможе ще більше висвітлити важливі зусилля людей, які обслуговують та експлуатують ЗАЕС, і заохотить їх вистояти. Дякуємо за ваш внесок у безпечніший світ», – наголосили організатори премії.

Переможця визначатимуть за результатами онлайн-голосування, яке розпочалося 8 грудня 2022 року і триватиме до 12 січня 2023-го.

Результати оголосять наступного дня – 13 січня.

Віддати свій голос на підтримку працівників ЗАЕС можна за посиланням:
https://www.armscontrol.org/acpoy

Для довідки:
Асоціація контролю над озброєннями (Arms Control Association) була заснована 1971 року у США. Вона є національною позапартійною організацією, покликаною підтримувати ефективну політику контролю над озброєннями.

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
‼️ Працівників Запорізької АЕС номіновано
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/21116-niderlandi-zaproponuvali-ideju-obmezhennja.html