Войти

⚡️ Верховна Рада України ухвалила Постанову № 7667 про звернення до ООН, ЄС, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав – членів МАГАТЕ щодо зас

⚡️ Верховна Рада України ухвалила Постанову № 7667 про звернення до ООН, ЄС, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав – членів МАГАТЕ щодо засудження акту ядерного тероризму, який здійснює держава-агресор на Запорізькій атомній електростанції в місті Енергодар.

Постанову підтримав 301 народний депутат України.

Крім того, українські парламентарі закликали міжнародне співтовариство застосувати санкції проти всієї російської атомної галузі, зокрема щодо державної корпорації «Росатом», підприємств та організацій, що входять до її складу. А також проти фізичних осіб рф, які є керівниками «Росатома» та відповідають за реалізацію політики рф стосовно України.

Згідно з документом парламентам та урядам держав членів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) пропонується звернутися до Генеральної конференції Агентства щодо призупинення дії привілеїв та прав російської федерації як члена МАГАТЕ, а також позбавлення росії права голосу на засіданнях Ради керуючих МАГАТЕ і можливості брати участь у різних програмах співробітництва.

Текст звернення доступний за посиланням 🌐: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1436896">https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1436896

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
⚡️ Верховна Рада України ухвалила
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/2082-v-nimechchini-rozgljadajut-pitannja.html