Войти

🇬🇧 Прем’єр Британії запропонував п'ять кроків для зменшення впливу рф на світову економіку

🇬🇧 Прем’єр Британії запропонував п'ять кроків для зменшення впливу рф на світову економіку

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак перед самітом G20 в Індонезії закликав лідерів країн протистояти путіну, який відповідальний за кровопролиття в Україні та економічну боротьбу в усьому світі.

«Україна відстоює фундаментальні принципи, важливі для всіх нас, – принципи суверенітету та самовизначення, які є основою стабільного міжнародного порядку. Ми знаємо, що український народ все ще жахливо страждає від безперервних російських бомбардувань і тривалих відключень електроенергії при температурах, близьких до замерзання», — сказав Ріші Сунак.

Прем'єр-міністр Великої Британії заявив, що країна ніколи не відступить, коли йдеться про підтримку українського народу перед обличчям цієї жорстокості. Ріші Сунак додав, що російська агресія винна в зростанні світових цін на продовольство та електроенергію, і закликав країни об'єднатись та скоординувати глобальні дії, як і у випадку під час кризи 2008 року.

Перш за все країни повинні продовжувати надавати термінову підтримку там, де вона найбільше потрібна взимку. «Ми допомагаємо народу України, оскільки його національна інфраструктура зазнає атаки безпілотниками та ракетами — так само, як ми підтримуємо людей із зростаючими рахунками за електроенергію в Британії та вживаємо заходів для запобігання голоду в найбільш вразливих частинах світу», — пише Сунак.

По-друге, додає він, світ має не дозволити росії шантажувати всіх питанням продовольчої безпеки. Третім кроком прем'єр закликає вжити заходів для захисту економічної безпеки, ланцюгів постачання та швидкого усунення енергетичної залежності від рф.

По-четверте, Сунак говорить про відданість просуванню вільних ринків і відкритої глобальної економіки, у якій підприємництво стимулює зростання. У заключному кроці він акцентує увагу на співпраці для забезпечення фінансової стабільності та чесності, яких вимагає міжнародна економічна ситуація, а також необхідності протидіяти втягненню у «кредитні пастки» бідніших країн та усувати причини прискорення інфляції.

telegraph.co.uk/politics/2022/11/13/rishi-sunak-will-not-let-vladimir-putin-hold-uks-economic-future/">telegraph.co.uk/politics/2022/11/13/rishi-sunak-will-not-let-vladimir-putin-hold-uks-economic-future/

Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW
🇬🇧 Прем’єр Британії запропонував пять
0
https://vojna-v-ukraine.com/energoatom/17087-i-generalnij-direktor-vp-paes.html