Войти

🤯Скандальний Законопроект №8271

DeepState UA

16-12-2022, 00:15
🤯Скандальний Законопроект №8271

🙋🏻‍♂️Сьогодні відбулося резонансне голосування в парламенті законопроекту №8271 щодо посилення покарання військовослужбовців, який викликав масове обурення, в тому числі і серед військових.

❌Даний законопроект вносить обмеження на право військовослужбовців на судовий захист, де судді можуть не враховувати всі обставини, коли будуть розглядати справу про військові злочини. За невиконання наказу, непокору військовослужбовець буде позбавлятися волі легким ударом суддівського молотка. Або простіше кажучи - військовослужбовець буде гірше вбивці, бо навіть вбивця має право на пом'якшуючі обставини.

👀Законопроект пройшов зі швидкістю світла правоохоронний комітет, а потім і голосування в раді. За яких причин - невідомо. Це не "армія лідерства і свободи". Це можливість недобросовісних командирів мститися військовим, це позбавлення військового на справедливий суд, це неврахування всіх обставин війни, які бувають дуже різними. А окремі випадки можна і без даного законопроекту вирішувати.

❗️Дуже добре, що депутати "краще знають" про обставини на фронті за самих військових. Краще знають як воювати. Але ми безпосередньо бачимо реалії, знаємо всю важкість війни і бачимо докладенні надлюдські зусилля, якими тримаєтсья фронт. І аргумент депутатів "про масове дизертирство на Бахмуті" жалюгідний. Нехай краще поїдуть і розкажуть цей аргумент оборонцям Бахмута, які тримають оборону вже 9 місяців.

⛔️Тож ми підтримуємо заклики ветувати даний законопроект. І закликаємо підписати петицію до Президента "Ветувати закон №8271 щодо посилення покарання військовослужбовців"!
🤯Скандальний Законопроект №8271
0
https://vojna-v-ukraine.com/deepstateua/21580-nashi-druzi-z-molfar-zapustili.html